Mládí v politice aneb co nabízí Mladá ODS

Mladá ODS vznikla nedávno, ale jejímu vzniku předcházejí Mladí občanští demokraté, kteří se sdružovali za účelem spojit mladé lidi a vytvořit skupinu informovaných občanů. Nyní má Mladá ODS nový potenciál a zároveň velkou šanci vytvořit něco mnohem lepšího - tvořit potenciální lídry a kvalitní politiky, kteří se budou věnovat naší budoucnosti a oslovovat voliče se zásadními otázkami, které oslovují nás mladé.

Nejen, že mladí mohou potkat své stejně smýšlející vrstevníky, ale taktéž získávají vlastní zkušenosti od politiků, kteří jsou součástí ODS, skrze besedy, debaty nebo přednášky. Tím se mohou aktivně účastnit na dění a taktéž probrat problematiky, které je trápí anebo řešení, která naopak oceňují.

Aktivně se mohou podílet na volebních kampaních a vidět zákulisí politické práce, které jim vytvoří mnohem větší představu o chodu kampaně. Taková příprava je velice užitečná, pokud se mladí lidé chtějí kandidatury do budoucna účastnit. Všechny informace mohou využít ve svém přehledu o celostátním dění v politice a pravdivě informovat občany, kteří se dění aktivně neúčastní.

Nejvíce zde zaznívá slovo "budoucnost" a to my mladí jsme. Budeme se všichni podílet na vývoji této země a musíme se připravit na její zlepšování. Každý má svůj způsob jak povede tuto zemi k lepšímu, ale podstatné je, že ji nikdo nechceme vidět upadat. Proto se jako mladí musíme sjednotit na základních myšlenkách jako jsou demokracie, svoboda a právní stát.

Doporučuji se podívat na stránky Mladé ODS a zvažte, jestli se nechcete přidat mezi lidi, kterým opravdu není jedno co se děje a chtějí, aby naše země vzkvétala.

Přidáno: 25. 4. 2024